Zaufanie

klientów

Duża dokładność

do 0,5 mm

Bogata

oferta

  • Stare Sioło 46, 37-630 Oleszyce
  • +48 605 048 377

Zaufanie

klientów

Duża dokładność

do 0,5 mm

Bogata

oferta

O Firmie

O nas:

Istniejemy na rynku od 1996 roku, pierwsze kroki stawiając w dziedzinie kompozytów, jako producent donic i klombów. Nakierowani na rozwój, z czasem wzbogaciliśmy ofertę, wprowadzając do produkcji elementy wykończeniowe samochodów dostawczych, takie jak: przegrody, podsufitki, czy nadkola. W 2008 roku poszerzyliśmy naszą ofertę o zabudowę lawet. Obecnie w asortymencie można znaleźć kilkaset części odpowiednich dla większości marek samochodów.

Działamy prężnie, docierając głównie do klientów rynku Europy Zachodniej, jednak stale się rozwijamy, chcąc dostosować asortyment także do potrzeb rodzimych klientów. Ponad 20-letnie doświadczenie pomaga nam zapewnić asortyment jak najlepszej jakości, wyprodukowany ze szczególną precyzją i estetyką. Wysoka jakość i dbałość o szczegóły – to nasz znak rozpoznawczy. Dzięki temu bez trudu spełniamy oczekiwania Klientów, którzy są nam wierni od wielu lat, stale korzystając z naszych usług.

nadkola z laminatu na wymiar
Przegroda z laminatu zamiennik
Podsufitka z laminatu zamiennik

Celem naszej firmy jest wykonywanie wysokiej jakości zamienników do flagowych modeli samochodów dostawczych. Wykonujemy podsufitki, nadkola, przegrody oraz wiele innych elementów.”

Top