O firmie

Celem naszej firmy jest wykonywanie wysokiej jakości zamienników do flagowych modeli samochodów dostawczych. Wykonujemy podsufitki, nadkola, przegrody oraz wiele innych elementów.

O nas

Istniejemy na rynku od 1996 roku, pierwsze kroki stawiając w dziedzinie kompozytów, jako producent do nic i klombów. Nakierowani na rozwój, z czasem wzbogaciliśmy ofertę, wprowadzając do produkcji elementy wykończeniowe samochodów dostawczych, takie jak: przegrody, podsufitki, czy nadkola. W 2008 roku poszerzyliśmy naszą ofertę o zabudowę lawet. Obecnie w asortymencie można znaleźć kilkaset części odpowiednich dla większości marek samochodów.

Działamy prężnie, docierając głównie do klientów rynku Europy Zachodniej, jednak stale się rozwijamy, chcąc dostosować asortyment także do potrzeb rodzimych klientów. Ponad 20-letnie doświadczenie pomaga nam zapewnić asortyment jak najlepszej jakości, wyprodukowany ze szczególną precyzją i estetyką. Wysoka jakość i dbałość o szczegóły – to nasz znak rozpoznawczy. Dzięki temu bez trudu spełniamy oczekiwania Klientów, którzy są nam wierni od wielu lat, stale korzystając z naszych usług.